מנתוני משרד השיכון ורשות המיסים: 550 יח"ד בלבד נותרו לשיווק ברמת בית שמש ג' 'מצפה ברמה' מזמינה אתכם בימי חול המועד סוכות לראות את תנופת הבנייה ברמת בית שמש ג'

16/06/2014

קצב שיווק גבוה ומשמעותי: מלאי הדירות העומדות כיום לשיווק עומד על 550 יח"ד בלבד, כך עולה משקלול נתוני משרד השיכון ורשות המיסים שפורסמו לאחרונה.

על פי הנתונים, רמת בית שמש ג' כוללת 2105 יח"ד שהוצעו לשיווק, ועוד 150 מגרשים לבנייה עצמית במסגרת 'בנה ביתך' ששווקו בנפרד. כ-750 יח"ד מתוך 2150 ישווקו בשיטת 'מחיר למשתכן' בהתאם לשיעור הזכאות על פי קריטריון משרד השיכון.

כ-600 יח"ד נמכרו באמצעות עמותות בשיטת 'קבוצות רכישה' יזומות, עוד לפני פרסום תוצאות המכרזים, ואילו בשיטת המכירה הרגילה במגוון הפרויקטים, נקנו עד כה כ-200 יח"ד, ונותרו עוד 550 יח"ד בלבד המוצעות לשיווק, מה שצפוי לתרום לעליית מחירים בטווח הקרוב, בהתחשב בקצב הבנייה המואץ בפרויקטים המובילים, וברמת הביקושים הגבוהה יחסית מול מלאי הדירות המצומצם.

יצוין, שבנוסף עוד כמאתיים יח"ד נוספים שנמכרו ע"י הקבלנים במכירה מוקדמת, אינם מופיעים בטבלאות משרד השיכון ורשות המיסים, שכן חוזים אלה טרם דווחו. בנוסף, לדברי נציגי חברות השיווק הפועלות בשכונה, יתרת הדירות נמוכה עוד יותר והיא עומדת על כ-350 המוצעות לשיווק בלבד.

לדברי אלי וקנין מנכ"ל חברת 'וקנין ובניו' הבונה את 'מצפה ברמה' המובילה את קצב הבנייה בעיר ונחשבת לפרויקט היוקרתי ביותר באזור, רמת הביקושים צפויה להכתיב קצב מחירים גבוה: "למרות הדיבורים הרבים והתקוות מול מחאת הדיור, לא נראות באופק התחלות בנייה כלשהן לציבור החרדי, מה שיביא בהכרח להגברת הביקושים על מלאי הדירות הקיים, ועליית מחירים קרובה. אנו מעודדים ומגבים את פעילות משרד השיכון למציאת פתרונות ובכללן הפשרת רמת בית שמש ג'-2, אולם הצורך המיידי מכתיב את מגמות השוק כפי שניווכח כבר בתקופה הקרובה".

יצוין, כי קצב הבנייה ברמת בית שמש משתנה בין הפרויקטים השונים כתוצאה מקצב עבודות הפיתוח המבוצעות על ידי משרד השיכון, כאשר עד כה קיבלו כעשרה מתחמים היתרי הבנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה, ביניהן ניתן למנות את 'מצפה ברמה' העומדת כבר בעבודות שלד מתקדמות ומתעתדת לסיים את הפרויקט כולו בשנה הקרובה, סאסי בע"מ, חזון את גלילי ועוד.

'מצפה ברמה' הינו פרוייקט היוקרה החרדי המוביל את תנופת הבנייה של רמת בית שמש ג' הממוקם בחלק העילי של רמה ג' באזור 'בנה ביתך' במתחם העילי המשתרע על למעלה מ-5 דונם, וכולל זכויות בנייה גבוהות במיוחד, בסך 11,448 מ"ר - שטח עיקרי. חברות הבניה 'וקנין' ו'אלמוג' הפועלות במשותף, מקימות קומפלקס של 4 בנייני מגורים בני 7 קומות, הכוללות 112 יח"ד בתמהיל דירות של 4-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, חניון מקורה ומחסנים פרטיים.

בימי חול המועד מזמינה אתכם לקפוץ לעיר בית שמש ולבקר באתר הבנייה של פרויקט 'מצפה ברמה', לראות בעיניכם את הנוף הררי הקסום, להביט אל המרחבים הפרוסים אל מול האופק, לשאוף מלא חופניים אוויר הרים ירושלמי צלול ומשכר, ולראות את החזון מתגשם – קצב העבודות המרשים והמהיר של הפרויקט המתקדם ביותר בשכונה כולה.

  פרויקט 'מצפה ברמה' 'מצפה ברמה' פונה לפלח עיקרי של משפרי דיור בעוד שמרבית הפרויקטים פונים לזוגות צעירים,  וזאת בעקבות הדגש התכנוני המיוחד שניתן לגודל הדירות, מרפסות נוף גדולות במיוחד (בין 12 ל-60 מ"ר), יחידת הורים, 2 מעליות בכל בניין, לובי כניסה ומפואר, כאשר לכל דירה תוצמד חניה מקורה ומחסן פרטי. חלקו הראשון של הפרויקט כלל עשרות יח"ד שנמכרו לאוכלוסיה של משפרי דיור יוצאי חו"ל משכונותיה הוותיקות של העיר, וכן ציבור משמעותי של רוכשים חדשים תושבי חו"ל מארה"ב, אירופה ודרום אפריקה.

בימי חג הסוכות הבעל"ט בדרך לירושלים, עולים לעיר 'בית שמש' ומבקרים בפנינה של הכתר, 'מצפה ברמה' – החלום האישי שלכם הולך ונבנה, בית שליו בסביבה קסומה, בו תגדלו  את הילדים בשלווה ובנחת ותקימו את סוכתכם לתפארת, כבר בשנה הבאה בס"ד. חג שמח!.

 

Please reload

פרסומים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש מאמרים לפי תגים
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

P.O.B 991 Kiryat Malachi, hermesh  corner of tnuva , Industrial Area, Be'er Tuvia

Tel | 972-8-8502181, 972-8-8580595     Fax | 972-8-8501774

קבלני בניין
קבלני בניין
קבלני בניין

ת.ד 991 קרית - מלאכי,  החרמש פינת תנובה,  אזור תעשייה  באר  טוביה

טל | 08-8502181,  08-8580595   פקס | 08-8501774