שר השיכון בסיור באתרי הבנייה ברמת שמש: "לראשונה הבאנו פתרון אמיתי גם למצוקת משפרי הדיור והמשפחות הגדולות"

16/06/2014

בסיור עבודה מיוחד שערך שר השיכון הרב אריאל אטיאס באתרי הבנייה של רמת בית שמש ג', התייחס השר למצוקת משפרי הדיור ורמת מחירי הנדל"ן ברחבי הארץ: "לראשונה הביא משרד השיכון פתרון אמיתי גם למצוקה של משפרי הדיור. זה לא סוד שחוץ מהזוגות הצעירים ישנם מאות אלפי משפחות ברוכות ילדים המשוועות לפתרון, ושורת הפרויקטים היוקרתיים ברמת בית שמש מסמנות שינוי מבורך ותחילתו של פתרון אמיתי".

במשך שעה ארוכה סייר שר השיכון וצוותו במתחם הבנייה ההומה של 'מצפה ברמה' – הפרויקט המתקדם ביותר בשכונה, כשאל הסיור מתלווה סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן. השניים סיורי בין הדירות ודלגו על פיגומי הבנייה והררי המלט יחד עם הקבלן הוותיק אלי וקנין מנכ"ל חברת 'וקנין ובניו' הבונה את הפרויקט, שהנחה את הסיור והציג את יוזמות הבנייה והיקף הפרויקט ההולך ונשלם על ידי 'מצפה ברמה'. שר השיכון וסגן שר הבריאות ביקשו לשמוע על קצב המכירות וצפי האכלוס, כשהם מביעים את התפעלותם מקצב הבנייה המהיר, ומאיכות הבנייה ורחבות הדירות המיועדות למשפרי דיור, שלדבריהם מציינת את בשורת משפרי הדיור כמהפכה שתשפיע על צרכי הנדל"ן של המגזר החרדי כולו.

בהמשך הסיור התייחס שר השיכון לרמת המחירים בשוק הנדל"ן כולו, וציין את הצעדים הנעשים על ידי המשרד להגדלת היצע הקרקעות לכלל המגזרים, ובכלל זה האצת שיווק קרקעות רמת בית שמש ג' ב' – הכוללת עוד אלפי יחידות דיור. "ללא כל ספק אנו עדים לתחילתה של מגמת ירידה והתמתנות מחירי הדיור, כשאת הירידה האמיתית נראה בחודשים הקרובים, בזכות צעדי משרד השיכון והחלטות הממשלה על מענקי הרכישה באזורי פריפריה, והגדלת היצע הקרקעות בטווח המיידי והארוך".

בסיום הסיור, נועדו שר השיכון וצוותו עם סגן השר הרב יעקב ליצמן לשיחת עבודה, במהלכה הועלו צרכי הדיור של הציבור החרדי כולו, וההערכות לקראת שלבי האכלוס ובניינה של רמת בית שמש.

הקבלן אלי וקנין שהנחה את הסיור, הודה לאורחים בשם ציבור הקבלנים וחברות הבנייה הבונות את השכונה החדשה, ובשם ציבור אלפי הרוכשים המודה על פעילותם הברוכה של שלוחי הציבור, להקלת נטל הדיור המעיק הרובץ על כתפי רבבות בתי אב בישראל.

Please reload

פרסומים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש מאמרים לפי תגים
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

P.O.B 991 Kiryat Malachi, hermesh  corner of tnuva , Industrial Area, Be'er Tuvia

Tel | 972-8-8502181, 972-8-8580595     Fax | 972-8-8501774

קבלני בניין
קבלני בניין
קבלני בניין

ת.ד 991 קרית - מלאכי,  החרמש פינת תנובה,  אזור תעשייה  באר  טוביה

טל | 08-8502181,  08-8580595   פקס | 08-8501774